Jaki obóz wybrać?1. Jak wybrać imprezę dla swojego dziecka, czyli czy ma to być obóz wodny, rekreacyjny, sportowy lub tematyczny?

Oferta imprez stacjonarnych zawartych w pakiecie „Wakacje Smyka” pozwala wybierać spośród obozów bajkowych, artystycznych, tanecznych, wędkarskich, survivalowych, quadowych, smykowej części pakietu imprez Dla Aktywnych i Wygodnych oraz pełna oferta obozów zagranicznych. Wszystkie organizowane przez nas obozy mają w dużej części na celu prócz realizowania programu fabularnego, oswajanie Uczestników z wodą i wszelkimi sportami z nią związanymi.
Dodatkowo, wychodząc z założenia, że nauka rozpoczęta w młodym wieku przynosi najlepsze efekty i ugruntowanie wiedzy w późniejszych latach, stworzyliśmy w ramach pakietu „Wakacje Smyka” również obozy wodne z nauką pływania wpław oraz jachtami klasy Optymist.

2. Do wyboru masz imprezy posortowane według programu, charakteru imprezy i wieku Uczestników. Dzielą się one na:

- Wakacje Maluszka,
- Obozy dla Aktywnych i Wygodnych,
- Wodne Wakacje Smyka,
- Klub Łowców Przygód,
- Żeglarskie Wakacje Smyka,
- Za granicą,

Jeśli chcecie żeby Wasze dzieci spędziły wakacje w Polsce, możecie wybierać pomiędzy Mazurami, Kaszubami, wybrzeżem Bałtyku, Borami Tucholskimi i innymi krainami geograficznymi, co wiążę się w oczywisty sposób także z charakterem imprezy.
Dla miłośników survivalu, paintballa i quadów przygotowaliśmy niektóre obozy znajdujące się w sekcji dla Aktywnych i Wygodnych, jak np. Obóz Misja Specjalna, Na Celowniku, Lato Leśnych Ludzi i Paintballowy Zawrót Głowy.
Nad morzem organizujemy obozy wypoczynkowe jak np. Bursztynowe Wakacje, oraz Obóz Młodych Optymistów.
Dodatkową specjalnością firmy są obozy autorskie, o unikalnym programie. Mowa tutaj o cieszącym się szczególnym powodzeniem obozie Wioska Indiańska i Piraci z Karaibów.
Jeśli bardziej odpowiadają Wam obozy zagraniczne połączone ze zwiedzaniem obcych krajów, u nas macie Państwo do wyboru gorącą Hiszpanię, Danię i Bułgarię.

Zapraszamy!
Ekipa BT Wandrus

Opinie o obozach firmy Wandrus Obozy dla najmłodszych, wakacje dla najmłodszych, imprezy dla dzieci, wodne obozy przygody, zielone szkoły, rejsy dla najmłodszy. Udane wakacje dla Twojego dziecka! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: Wakacje Maluszka 5-9 lat, Z Psem na Wakacje, Wakacje Pod Żaglami, obozy wyjątkowe i dla wymagających, lądowe obozy przygody, obozy fabularne. Wandrus opinie