Co ze sobą zabrać?Co mały Smyk powinien zabrać ze sobą na imprezę?

Na każdy obóz zabrać należy odpowiednio wypełnione dokumenty z numerem PESEL, wymienione w opisie każdej imprezy w sekcji: „Dokumenty, główne wymagania” oraz kieszonkowe, które dzieci mogą przekazac na miejscu kadrze w depozyt. Polar, obuwie na miękkiej podeszwie, czapkę z daszkiem, strój kąpielowy, dres, latarkę, krem z filtrem, zeszyt, długopis.

Niektóre imprezy tematyczne, obok rzeczy wymienionych w opisie każdej imprezy w sekcji „Należy zabrać ze sobą” wymagają zabrania przez Uczestnika dodatkowego sprzętu i odzieży. Oto kilka przykładów:

1. Obozy dla Aktywnych lub Wygodnych
a) Obozy taneczne:
Dowolny wygodny i niekrępujący ruchów strój (ubrania sportowe, koszulki, baletowe body, legginsy, krótkie sukienki, spódniczki). Buty: baletki klasyczne lub gimnastyczne (ewentualnie grubsze skarpety) oraz lekkie buty sportowe sneakery lub inne.
b) Obozy survivalowe oraz wędkarskie:
Mały plecak, śpiwór, karimata, ciepły sweter lub polar, dres sportowy, kurtka przeciwdeszczowa, odzież i buty do chodzenia po wodzie, lesie i mokradłach, buty turystyczne, latarka z zapasem baterii, letnie nakrycie głowy, scyzoryk lub nóż, okulary słoneczne, krem ochronny z filtrem UV, strój kąpielowy; mile widziane: busole, instrumenty muzyczne, aparaty fotograficzne, płetwy i maski do nurkowania.
c) Obóz piłkarski:
Strój sportowy do zajęć piłkarskich, obuwie sportowe do zajęć piłkarskich, wygodne. Mile widziane: śpiewnik, gitara, aparat fotograficzny, własny sprzęt sportowy, rękawice bramkarskie.

2. Obozy wodne
a) Obóz windsurfingowy:
Skórzane rękawiczki, obuwie na miękkiej podeszwie, ciepłą czapkę i z daszkiem, kostium kąpielowy, dres, latarkę, krem z filtrem, zeszyt, długopis, obuwie do chodzenia w wodzie i pływania na desce (np. trampki).
b) Obóz młodych optymistów i Wodny świat Smyka:
Kurtka chroniąca przed deszczem, polar, ciepły sweter, skórzane rękawiczki, obuwie na miękkiej podeszwie, ciepłą czapkę i z daszkiem, kostium kąpielowy, dres, latarkę, krem z filtrem, zeszyt, długopis. Okulary do pływania w wodzie, czepek kąpielowy, mały plecak na wycieczki.

4. Obozy zagraniczne
Paszport, mocne obuwie, kurtka nieprzemakalna, ciepły sweter, mały plecak na wycieczki, strój kąpielowy, ręczniki.

Opinie o obozach firmy Wandrus Obozy dla najmłodszych, wakacje dla najmłodszych, imprezy dla dzieci, wodne obozy przygody, zielone szkoły, rejsy dla najmłodszy. Udane wakacje dla Twojego dziecka! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: Wakacje Maluszka 5-9 lat, Z Psem na Wakacje, Wakacje Pod Żaglami, obozy wyjątkowe i dla wymagających, lądowe obozy przygody, obozy fabularne. Wandrus opinie